top of page
ŠARMANTS_LOGO_bez_fona_rgb-01.png

biežāk uzdotie jautājumi

Upside Down

KĀDUS PAKALPOJUMUS PIEDĀVĀ ŠARMANTS?

SIA Šarmants ir pilna servisa pasākumu organizēšanas aģentūra, kas īsteno dažādu formātu pasākumu producēšanu:

  • publiski pasākumi, pilsētas svētki;

  • korporatīvi pasākumi;

  • privāti pasākumi;

  • gastronomiskas performances;

  • kāzas.

Šarmants nodrošina pasākumu organizēšanu, trešo pušu piesaisti un koordinēšanu, scenārija un režijas izveidi, vizuālā noformējuma, scenogrāfijas u.c. izstrādi.

piggybank-with-yellow-sunglasses.jpg

CIK IZMAKSĀ JŪSU PAKALPOJUMI?

Katrs pasākums un tajā ieguldītā darba apjoms ir ļoti dažāds, tāpēc nav viena konkrēta cenrāža, pēc kura varētu vadīties. Ja vēlaties uzticēt sava pasākuma organizēšanu mūsu speciālistiem, iesakām rēķināties ar

EUR 2000 - 3000 honorāru projekta komandai, kura īstenotu Jūsu izsapņoto notikumu. Šarmants vizuālo noformējumu budžeti parasti ir robežās no EUR 3000 - 7000 ieskaitot visus materiālus, ziedus, inventāru un dekoratoru komandas darbu. Pēc pirmās tikšanās izveidosim tieši Jums domātu cenu piedāvājumu.

office-desk-working-space-flat-lay-top-v

KAS IETILPST PASĀKUMA ORGANIZĒŠANĀ?

Pasākuma organizēšana sevī ietver visus plānošanas procesus, sākot ar lokācijas izvēli, trešo pušu (ēdināšana, vadītājs, mūziķi, fotogrāfs utt.) piesaisti un koordinēšanu, konsultāciju nodrošināšanu klientam, finanšu un  budžeta pārraudzību, dokumentu un nepieciešamo atļauju nokārtošanu, scenārija izstrādi, pasākuma montāžu, realizāciju, uzraudzību un demontāžu. Jums atliek vien informēt organizatoru par savām vēlmēm, izdarīt izvēles no dažādiem piedāvājumiem, saposties un apmeklēt pasākumu.

Pink Banana

KAS IETILPST VIZUĀLAJĀ NOFORMĒJUMĀ?

Vizuālā noformējuma izveide sākas ar vizuālās koncepcijas un vīzijas izstrādi, kura pēc klienta apstiprinājuma tiek realizēta dzīvē. Mūsu komanda piemeklēs vai izgatavos visu nepieciešamo inventāru un dekorācijas, bet florists parūpēsies par ziediem. Strādājot pie pasākuma vizuālā dizaina un atmosfēras, Šarmants pievērš milzu uzmanību katrai mazākajai detaļai. Mēs ne tikai protam skaisti saklāt galdus, bet vēlamies radīt telpā stāstu, kas ar dažādu elementu, konstrukciju un gaismu palīdzību, raksturo pasākuma vēstījumu. Komandai ir liela pieredze arī koncertu scenogrāfijas un animāciju izstrādē.

Heart Balloons

VAI PAKALPOJUMUS IESPĒJAMS PIRKT ATSEVIŠĶI?

Protams! Sadarbība ar mums neuzliek klientam nekādus ierobežojumus. Ja savu pasākumu vēlaties organizēt paši, bet nepieciešama palīdzība tikai vizuālajā noformējumā, varam Jums to sniegt. Atsevišķi piedāvājam arī konsultācijas vai kāzu koordinatora pakalpojumus, daloties savā pieredzē un kontaktos. Īstenojam dažādus mākslinieciskus projektus - grafisko darbu maketēšanu, video animāciju izveidi, pasākumu un filmu režiju, scenāriju rakstīšanu. Mūsu noliktavā esošais inventārs un resursi pieejami nomai.

Image by Natanja Grün

CIK MAKSĀ PIRMĀ TIKŠANĀS UN KONSULTĀCIJA?

Pirmā tikšanās un konsultācija (klātienē vai platformā zoom) ir bezmaksas. Ja pēc tās nolemsiet izmantot kādu no Šarmants sniegtajiem pakalpojumiem, visas tikšanās un konsultācijas turpmāk būs bezmaksas. Mūsu speciālists būs pieejams Jums Whatsapp 24/7, lai atbildētu uz visiem jautājumiem un informētu Jūs par pasākuma producēšanas gaitu. Ja nolemsiet izmantot tikai Šarmants konsultāciju pakalpojumu, turpmāko konsultāciju cena tiks noteikta iepriekš vienojoties.

Gift Boxes

VAI IESPĒJAMS NO JUMS IZNOMĀT INVENTĀRU?

Jā! Mūsu noliktavā atrodams plašs inventāra klāsts dažādiem pasākumiem un to noformējumiem. Piedāvājam lielgabarīta dekorācijas, skatuves noformējumu elementus, mēbeles, tekstilizstrādājumus, traukus, aksesuārus, gaismekļus un daudz ko citu. Mūsu nomas sadaļa pieejama šeit. Norādītās cenas ir par inventāra nomu vienam pasākumam (ne diennaktij). Saprotam, ka inventāra saņemšana vismaz dienu pirms pasākuma ir  normāla parādība.

bottom of page