top of page
ŠARMANTS_LOGO_bez_fona_rgb-01.png

ATKLĀJ LIEPĀJU

EdgarsFoto_WEB_1014.jpg

SAJŪTI LIEPĀJAS GARŠU

Liepāju nevar izstāstīt, bet to var sajust un to var sagaršot! Multimediālas 6 kārtu vakariņas apvienojumā ar audio-vizuālu performanci ļaus iepazīt pilsētas šarmu, neatejot no galda. Performance pieejama latviešu un angļu valodā.

20230914_NSCA_155.jpg

DRAMA DINNER

Pasaules elpa Liepājā ar vakariņu drāmu divos cēlienos. Kā rīkoties, kad Edīte Piafa apsēžas pie Jūsu galdiņa? Vai dziedāt līdzi Liepājas rokenrolam un ļauties Merilinas Monro valdzinājumam, un kā telpā no skaidrām "debesīm" var līt lietus? Liepājā tas viss ir iespējams un dziedošie aktieri Jums to parādīs, kamēr baudīsiet gardas vakariņas un dzērienus. Performance pieejama latviešu un angļu valodās.

20230907_Mondelez_International_330.jpg

VAKARIŅAS VECĀ
TĪKLU RAŽOTNĒ

Baudi Liepājas vēju, saulrietu un Baltijas jūras veltes braucienā ar kuģi, kurš piestās senā zvejnieku kolhozā Kursa, lai priecētu viesus ar pārsteigumiem un garšām bagātu gastronomisko performanci vecā tīklu ražotnē. Pakalpojums pieejams latviešu un angļu valodā.

liepaja11.jpeg

INTERAKTĪVA EKSKURSIJA

Dodies aizraujošā spēlē cauri pilsētai, uzzini tās noslēpumus, apmeklē labi zināmas un arī mazāk populāras vietas, satiec vietējās slavenības un tēlus, pārbaudi savus talantus, izbaudi to, ko Liepāja ir gatava Tev sniegt! Ekskursijas pieejamas latviešu un angļu valodā.

20220824_BI_Liepaja_109.jpg

DZINTARA CEĻŠ

5 kārtu vakariņas un garšu piedzīvojums, kurš aizvedīs Jūs laikā un iepazīstinās, kā veidojās baltu ciltis un cik vērtīgs tad bija mūsu dārgakmens dzintars. Performance pieejama angļu valodā.

2.jpg

TEĀTRIS UZ PAPLĀTES

Teātris uz paplātes ir atmosfēriskas vakariņas ar dziedošajiem viesmīļiem, kuri nojauc jebkādas robežas starp aktieriem un skatītājiem, ieraujot pasākuma apmeklētājus savā Ziemassvētku stāstā. Vakariņas pieejamas latviešu valodā, svētku laikā novembrī, decembrī un janvārī.

group-people-working-out-business-plan-office.jpg

BIZNESS + ATPŪTA

Apvieno darbu ar atpūtu, izvēloties kādu no mūsu pakalpojumu pakotnēm. Piedāvājam konferenču un semināru organizēšanu apvienojumā ar izklaides pasākumiem, pilsētas ekskursijām un garšu performancēm. Mēs parūpēsimies par visu, sākot ar naktsmītņu piemeklēšanu, ēdināšanas nodrošinājumu un tieši Jums domātas izklaides programmas izveidi.

atklāsim kopā?

Paldies, ziņa saņemta!

+37129572471 sarmantipasakumi@gmail.com

OFISS - GRAUDU IELA 43A, LIEPAJA

NOLIKTAVA - PULVERA IELA 10

SIA ŠARMANTS REG.NR. LV42103081031
RIGAS 8-9, LIEPAJA, LV-3401

LV95UNLA0055000308207, AS SEB BANKA

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
bottom of page